Technika Grzewcza

Jesteśmy dystrybutorem kotłów gazowych marki Ariston i Beretta. W ofercie mamy również kotły stałopalne firm Rakoczy Stal i Metalbet. W sprzedaży oferujemy różne systemy instalacyjne – miedź, pex, PP, stal. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakresie projektowania i wykonania nowoczesnych, oszczędnych i ekologicznych instalacji grzewczych, systemów ogrzewania podłogowego i ciepłej wody użytkowej, również z wykorzystaniem nowych technologii (ogrzewanie wody użytkowej z użyciem pomp ciepła i instalacji solarnych). Poniżej prezentujemy kilka urządzeń.

Posiadamy uprawnienia serwisowe dla urządzeń firmy Beretta.

ciao-green-300x284

Kocioł CIAO GREEN 25 R.S.I. to produkt nowej generacji, wykorzystujący zjawisko kondensacji, co skutkuje wysoką sprawnością kotła oraz niskim zużyciem gazu; to kompletna kotłownia, przeznaczona do ogrzewania w mieszkaniach oraz domach jedno- i wielorodzinnych. Podłączenie zasobnika c.w.u. zwiększa ilość i komfort korzystania z ciepłej wody.
Od teraz CIAO GREEN 25 R.S.I jest także wyposażony w nowoczesną pompę modulowaną, dzięki której urządzenie zużywa jeszcze mniej energii.

mynute-green-300x274

Kocioł MYNUTE GREEN 20 R.S.I. to produkt nowej generacji, wykorzystujący zjawisko kondensacji, co skutkuje wysoką sprawnością kotła oraz niskim zużyciem gazu; to kompletna kotłownia, przeznaczona do ogrzewania w mieszkaniach oraz domach jedno- i wielorodzinnych. Podłączenie zasobnika c.w.u. zwiększa ilość i komfort korzystania z ciepłej wody.
Od teraz MYNUTE GREEN 20 R.S.I jest także wyposażony w nowoczesną pompę modulowaną, dzięki której urządzenie zużywa jeszcze mniej energii.

Exclusive-boiler-green-he-300x235

Kocioł EXCLUSIVE BOILER GREEN HE 25 B.S.I. to urządzenie nowej generacji, wykorzystujące zjawisko kondensacji, skutkujące wysoką wydajnością kotła oraz niskim zużyciem gazu.

render

Automatyczny kocioł Cortina firmy Rakoczy Stal, przeznaczony jest do ogrzewania domów jednorodzinnych i innych małych obiektów. Jest to wyjątkowo nowatorski na polskim rynku kocioł, opalany węglem sortymentu groszek. Cortina to także kocioł bardzo oszczędny. Ekogroszek jest jednym z najtańszych źródeł ogrzewania, a rewelacyjna, bo ponad 92% sprawność kotła, pozwala obniżyć koszty ogrzewania nawet o 46% w stosunku do kosztów ogrzewania najoszczędniejszymi, kondensacyjnymi kotłami gazowymi.

h-compakt

Kotły grzewcze Hydra Compakt z podajnikiem ślimakowym paliwa przeznaczone są do instalacji centralnego ogrzewania wodnego. Rolę kontroli procesu spalania w kotłach typu Hydra Compakt przejmuje sterownik, dzięki czemu nie wymagają one stałej obsługi oraz bezpośredniej obserwacji. Hydra Compact to kocioł dwupaleniskowy, podstawowym systemem do palenia jest automatyczny system podawania paliwa do paleniska (retorty) drugie palenisko (palenisko zastępcze) wyposażone jest w ruszt wodny, pozwalający na palenie w  kotle w sposób tradycyjny jak w kotle zasypowym. Ogromną zaletą tej konstrukcji kotła jest wylot spalin skierowany pod kątem 45 stopni, co sprawia że kocioł staje się bardzo ergonomiczny, pod względem usytuowania go w kotłowni.

 

 

Comments are closed.